Ремонт моніторів

Наш сервісний центр здійснює негарантійний ремонт РК-моніторів, ремонт TFT-моніторів, ремонт LCD-моніторів Samsung, LG, BenQ, Viewsonic, Xerox, Asus, HP, Toshiba, Fujitsu, Sony, Aser та ін.

Ремонт моніторів на виїзді не здійснюється. Ви можете привезти монітор самостійно або скористатися послугами наших кур’єрів (платно).

Діагностика монітора – 250 грн. (у разі відмови від ремонту). При згоді на подальший ремонт – діагностика безкоштовна.

На виконані роботи надається гарантія якості – 3 місяці. Гарантія поширюється виключно на роботи, пов’язані з усуненням заявленої замовником несправності.

Середній час виконання ремонту 2-3 дні. В деяких випадках (у разі необхідності замовляти та чекати на деталі) термін ремонту може бути продовжений до 14 днів, що завжди узгоджується із замовником.

Вартість ремонту РК-моніторів

  Ціна, грн з ПДВ
Діагностика монітора (при згоді на подальший ремонт) безкоштовно
Діагностика монітора (при відмові від подальшого ремонту) 250
Ремонт монітора 17″ — 19″ (матеріали не враховані) 540 … 750
Ремонт монітора 20″ — 22″ (матеріали не враховані) 680 … 840
Ремонт монітора 23″ — 25″ (матеріали не враховані) 756 … 960

Доставка

  Ціна, грн з ПДВ
Доставка (в межах Києва) уточнюйте
Доставка (передмістя Києва до 5 км) уточнюйте
Доставка (передмістя Києва понад 5 км) уточнюйте

 

Будова сучасних РК-моніторів досить універсальна в усіх виробників.
Будова сучасних РК-моніторів

Типовий представник РК-моніторів має:

  • рідкокристалічну панель (РК-панель або, як її ще називають, LCD-панель). Це екран монітора;
  • електричну частину, яка складається з блоку живлення монітора/інвертора, що подає необхідну напругу на лампи підсвічування/головної (процесорної) плати, яка формує зображення/плати управління, що виходить «на поверхню» монітора кнопками управління/і з’єднувальних шлейфів.

Найпоширеніші несправності моніторів:

  • монітор не вмикається взагалі. Попередньо треба переконатися, що монітор підключений до розетки і є надійне з’єднання кабелю живлення і монітора. На натиснення кнопки «Ввімкнення/Вимкнення» на передній панелі монітор не реагує, екран темний, індикатор живлення на панелі монітора не світиться. Ця несправність, як правило, пов’язана з виходом з ладу блока живлення монітора. Ремонт полягає в заміні радіоелектронних елементів блоку живлення, що вийшли з ладу. Причинами цієї поломки можуть бути низькоякісна пайка елементів на заводі-виробнику, перепади напруги в живильній мережі 220В, фізичне старіння радіоелектронних елементів блока.
  • монітор не вмикається. При натисненні на кнопку «Ввімкнення/Вимкнення» на передній панелі монітора індикатор живлення спалахує і гасне (або блимає). Логіка пошуку несправності та сама, що й у попередньому випадку: переконуємося, що монітор підключений до мережі живлення, кабелі не пошкоджені і є якісне підключення кабелів до роз’ємів монітора. Якщо всі ці моменти виключені – проблема, найімовірніше, у блоці живлення монітора.
  • монітор вмикається, але екран гасне відразу або через 1-2 секунди після ввімкнення. Індикатор живлення світиться. Причинами такого дефекту може бути несправність або блока живлення монітора/або інвертора/або самої лампи підсвічування/або порушення контакту на лампі. Відповідно, і ремонтувати треба або блок живлення/або інвертор/або змінювати лампу підсвічування/або відновити контакт на лампі.
  • екран монітора мимоволі гасне через певний час. Індикатор живлення світиться. Причинами цієї несправності може бути поломка інвертора або порушення контакту на лампі підсвічування.
  • монітор вмикається, але екран монітора білий. Причиною є несправність блока живлення – немає подання напруги на матрицю монітора.
  • монітор вмикається, індикатор живлення загоряється, але екран залишається темним. Причина, найімовірніше, в несправному інверторі – він не забезпечує необхідну напругу на лампи підсвічування. Потрібен ремонт інвертора.
  • екран монітора блимає під час роботи. Попередньо треба переконатися, що є надійне підключення монітора мережевим кабелем у мережу живлення і сигнальним кабелем до комп’ютера. Можливо, ушкодження в одному з кабелів або відсутній надійний контакт кабелів і роз’ємів (у комп’ютері або в моніторі). Якщо там усе нормально, причиною може бути несправність блока живлення монітора.
  • дуже слабка яскравість зображення на моніторі (практично темний екран монітора. Якщо придивитися – зображення видно, якщо на екран монітора спрямувати світло лампи або ліхтарика, або під кутом), регулювання яскравості не допомагають. Ця несправність, як правило, є результатом виходу з ладу інвертора або фізичного старіння ламп підсвічування. Ремонт полягає в ремонті інвертора або заміні ламп підсвічування.
  • зменшення яскравості зображення на моніторі, регулювання яскравості не допомагають. Причиною може бути фізичне старіння ламп підсвічування в моніторі. Несправність усувається заміною ламп підсвічування в моніторі.
  • матриця монітора розбита. Як правило, вартість нової матриці майже така сама, як вартість нового монітора. Тому в разі фізичного ушкодження матриці монітора наша рекомендація – купівля нового монітора.