Про нас

Компанія «КМТ-Сервіс» здійснює продаж, обслуговування і ремонт розмножувально-копіювальної техніки, заправку картриджів, продаж витратних матеріалів до друкувальної техніки. Ми працюємо на ринку України з 2004 року й накопичили величезний позитивний досвід у цій сфері. Сотні комерційних підприємств і державних організацій, що співпрацюють із нами, – найкраще тому підтвердження.

Вам може бути цікаво працювати з нашою компанією з таких питань:

  1. Ремонт і технічне обслуговування принтерів, БФП, копіювальних апаратів, факсів. Роботи можуть виконуватися безпосередньо в замовника або в сервісному центрі компанії.
  2. Ремонт ноутбуків і моніторів – ми ремонтуємо ноутбуки з будь-якою несправністю, залиті рідиною, з фізичними ушкодженнями. Здійснюємо ремонт материнських плат ноутбуків. Також виконуємо ремонт РК-моніторів, TFT-моніторів, LCD-моніторів.
  3. Ремонт джерел безперебійного живлення (ДБЖ), ремонт знищувачів паперу (шредерів).
  4. Заправка та відновлення картриджів для лазерних принтерів, БФП і копіювальних апаратів (монохромних і кольорових). Здійснюється виключно в сервісному центрі компанії.
  5. Продаж витратних матеріалів – картриджі для лазерних принтерів, копірів, БФП, картриджі для струменевих принтерів і БФП, картриджі для матричних принтерів, витратні матеріали для факсів. Ви зможете придбати в нас і оригінальні витратні матеріали, і сумісні таких виробників, як Katun, Integral, WWM, SCC та ін. Наші менеджери підкажуть, які матеріали для вашої техніки підходять найкраще.
  6. Продаж розмножувально-копіювальної техніки – принтерів, копірів, БФП, плотерів, факсів таких провідних виробників, як Hewlett-Packard, Canon, Toshiba, Gestetner, Epson, Panasonic, Samsung, Xerox, Brother та інших. Наші фахівці допоможуть вам підібрати необхідну модель.

У нас завжди в наявності всі необхідні матеріали й оснащена сучасним устаткуванням заправна лабораторія.

Знання і досвід наших менеджерів допоможуть вам прийняти правильне рішення щодо купівлі нової техніки й витратних матеріалів до неї.

Ми допоможемо вам заощадити гроші, не втрачаючи якості. Сподіваємося, що вам будуть корисні відвідування нашого сайту та спілкування з нами!